Doprava zadarmo

Manželské postele 200x200

Túžbou človeka pri vyberaní postele je poriadne sa vyspať, vystrieť a cítiť sa slobodne. Tieto dvojlôžkové postele sú vhodné ako pre páry tak i pre jednotlivcov ktorí túžia po neobmedzenom priestore počas spánku alebo oddychu. V posteli tejto veľkosti bude mať každý z dvojice svoje osobné kráľovstvo bez pocitu stiesnenia, nehovoriac o tom, že takéto posteľné rozmery bez problémov pojmú k dvojici i dieťatko či domáceho miláčika. Sú to postele, ktoré nerozdeľujú, naopak, manželské postele 200x200 spájajú rodinu dokopy a robia zo spánku zážitok.

Stránka 1 z 3 - 25 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Manželské postele 200x200 sú neprehliadnuteľné veľkosťou i dizajnom

Tieto dvojlôžkové postele sú vhodné ako pre páry tak i pre jednotlivcov ktorí túžia po neobmedzenom priestore počas spánku alebo oddychu. V posteli tejto veľkosti bude mať každý z dvojice svoje osobné kráľovstvo bez pocitu stiesnenia, nehovoriac o tom, že takéto posteľné rozmery bez problémov pojmú k dvojici i dieťatko či domáceho miláčika. Sú to postele, ktoré nerozdeľujú, naopak, manželské postele 200x200 spájajú rodinu dokopy a robia zo spánku zážitok. Dvojlôžkové postele 200x200 síce zaberajú viac miesta, no je to miesto, ktoré je určené vám a a pre váš dokonalý spánok. Nemusí byť na škodu, že sú väčšie. V spálni si ich hneď všimnete a môžu tak tvoriť centrálny prvok v spálni. Väčšie priestory, ktoré treba zaplniť, aby pôsobili útulne, sú ideálnym miestom pre dvojlôžkovú posteľ 200x200.

Vstávajte s radosťou a hojnosťou čerstvej energie 

Spánkom trávime v našom živote podstatnú časť. Je dôležité vytvoriť pohodlné podmienky na spánok, aby spanie splnilo účel. Každý by mal z postele vstávať oddýchnutý a s úsmevom na tvári. Presne takto náš team premýšľal pri tvorení výberu kvalitných masívnych a čalúnených postelí na Daponti. Každá posteľ vďaka svojim vlastnostiam prinesie do domácnosti presne to, čo má a na čo je určená. Dubová manželská posteľ z masívu s elegantným prestieraním v rozmere 200x200 ponúka dostatok priestoru pre oddych