Doprava zadarmo

Čalúnené manželské postele

Čalúnené manželské postele môžu poskytnúť komfortné a bezpečné miesto pre každého. Presvedčte sa o tom kúpou jednej z našich čalúnených postelí. Aby sme vám to uľahčili, náš team dôkladne vybral postele vysokej kvality s nezameniteľným dizajnom.

 
Stránka 1 z 2 - 13 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Čalúnená posteľ s rozmermi, ktoré vyhovujú každej spálni 

Výber našich čalúnených postelí je bohatý aj na rôzne rozmery. Hľadáte posteľ dlhšiu, kratšiu, užšiu či širšiu? Žiadny problém! U nás nájdete čalúnené postele 180x200, 160x200, 120x200, 140x200. Potrebujete využiť priestor pod posteľou? Čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom už na vás netrpezlivo čaká. Vďaka návodu si jednoducho poradíte aj s montážou postele. Oslovila vás niektorá čalúnená posteľ? Môže byť už o pár hodín u vás doma - postele máme skladom.

Cíťte sa v posteli ako v bavlnke 

Výhoda, ktorú ponúka čalúnená posteľ spočíva hlavne v mäkkom a príjemnom materiáli, z ktorého je vyrobená. Tento materiál ocenia hlavne tí, ktorí radi spia na niečom poddajnom. Čalúnená posteľ je výhodou aj pri malých deťoch, ktorým nehrozí úraz v podobe udretia sa o ostrhé hrany postele. 

Čalúnené postele môžu zútulniť vašu spálňu ale vyžadujú tak ako všetky postele aj starostlivosť. Aby vaša posteľ ostala ako nová, občas ju treba povysávať a nie je vhodné takúto posteľ umiestňovať k radiátoru a tiež k oknu, pretože priame slnko ju môže poškodiť. 

Manželská posteľ z dubového masívu s čalúneným čelom tmavosivej farby v luxusnej spálni s nočnými stolíkmi, stoličkou, komodou a oknami.