Doprava zadarmo

O nás

DAPONTI®

Podstatné meno | pón·te - z taliančiny most

Je most, miesto či ústredný bod (point), ktorého nosné piliere sú vybudované na masívnych základoch výroby dreveného nábytku do domácnosti. Ponuka nábytku z masívneho dreva je vyrobená s láskou a poctivou remeselnou prácou.

Každý kus nábytku prináša originálny dizajn a prvotriednu kvalitu deklarovanú dlhou životnosťou drevených výrobkov z masívu. Okrem širokej ponuky dreveného nábytku do domácnosti u nás nájdete milý a ústretový zákaznícky servis, ktorý vám rozhodne nebude "hádzať drevené polená pod nohy”.

Pre nás nie je  DAPONTI len práca, je to umenie. Každý kus nábytku je vytvorený s maximálnou starostlivosťou a pozornosťou ku každému detailu. Naša skúsenosť v oblasti predaja nábytku z masívu sa odráža v spojení kvalitného dreva, originálnom dizajne produktov a predovšetkým ľudskom zákazníckom prístupe.

Spájať nábytok s poctivou prácou pre nás nie je novinkou

V našom podnikaní sa slovo spájanie stalo pre firmu postupne slovom, ktoré nás začalo paradoxne odpájať, respektíve odlišovať od ostatných.

  • V roku 2009 sme začali s produkciou a predajom oceľových stoličiek Sarah. Postupom času sme  prešli na o čosi živší materiál. Taký, ktorý pracuje, dýcha, žije. Je ním masívne drevo.

vyroba-dreveneho-masivneho-nabytku-daponti.sk

  • Od roku 2020 sa špecializujeme na výrobu z počiatku drevenej kostolnej stoličky ZOE no teraz už aj rôzneho iného kostolného nábytku ZOE vyrábaného z dreva slovenských hôr.

  • ZOE je naša patentovaná kostolná stolička z masívneho dreva. Ide o jedinečný výrobok, ktorý vyniká nie len svojim ušľachtilým materiálom ale najmä viacerými benefitmi ukrytými v dizajne kostolnej stoličky. Medzi hlavné benefity patrí pultík, háčik, kľakátko, nenápadná polička či spájateľnosť, ktorý umožňuje stoličku spojiť do jednotnej lavice.

kostolna-stolicka-zoe-masivne-drevo

Nami vyrobený nábytok z masívu si našiel svoje miesto už aj v Amerike

ZOE dokonca spája i kontinenty, pretože viacero stoličiek i lavíc ZOE našlo a stále nachádza svoje miesto “na sedenie” aj v Spojených štátoch Amerických a vo viacerých európskych štátoch, pričom zrodenie ZOE prebieha vždy v srdci Slovenska.

ZOE má od roku 2020 patent jedinečnosti, získala ho od úradu Európskej Únie pre duševné vlastníctvo (EUIPO). Jej kvalitu odobril Textilný skúšobný ústav v Brne, ktorý potvrdil, že ZOE s prehľadom udrží 300 kg. Postupne sme sa stali nepísanými odborníkmi v oblasti nábytku. Rôznorodé stoličky z nášho eshopu prenajímame i predávame do celého sveta.

drevena-kostolna-stolicka-zoe

Našou túžbou je stále sa posúvať ďalej

  • V roku 2023 sme realizovali nápad so založením eshopu so zameraním na nábytok do domácnosti z masívneho dreva. Zámerom bolo aj to, že sme chceli našu dlhoročnú skúsenosť v oblasti drevárskej výroby priblížiť i do vašich domácností. Veríme, že kvalita a krása by nemali byť kompromisom. A tak vzniklo DAPONTI - miesto, kde nájdete masívny nábytok, ktorý nie len, že vyniká svojím vizuálnym pôvabom, ale tiež vydrží dlhé roky a stane sa dôležitou súčasťou vášho domova
  • S cieľom chrániť našu značku a zabezpečiť vašu dôveru sme v roku 2023 iniciovali proces registrácie ochrannej známky pre DAPONTI®.V nasledujúcom roku, v mesiaci február, sme úspešne získali osvedčenie o jej zápiseVaša dôvera je pre nás kľúčová, a sme hrdí, že ju môžeme podporiť aj takouto formou.