Doprava zadarmo

Jednolôžkové postele podľa rozmerov

Ked sme u nás v Daponti premýšľali, ktoré rozmery jednolôžkových postelí ponúkneme, po starostlivom hľadaní sme sa zhodli, že najčastejšie siahajú zákazníci po rozmeroch 90x200, 120x200, 100x200.

 
Stránka 1 z 3 - 25 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Návod, ktorý z vás spraví montéra 

V teame Daponti sme uvažovali, ako to zákazníkovi čo najviac zjednodušiť ohľadne objednávky a rozhodli sa, že prioritou je, aby sme šetrili čas zákazníka. Preto postele, ktoré v eshope vidíte, sú tie, ktoré vyselektoval náš team v dlhom procese schvaľovania. Čoho sa ľudia, ktorí nie sú zruční boja je to, že si novú posteľ nebudú vedieť poskladať, alebo že im to zaberie veľa času. Mysleli sme na to a k objednávke získate návod, v ktorom sú ukázané všetky montážne kroky, ktoré jednolôžková posteľ vyžaduje. Obavy z montáže môžu ísť bokom!

Cíťte sa po zobudení ako kráľovná alebo kráľ 

Vlastnosti postele sú rovnako dôležité ako jej dizajn. Chceme, aby ste svoju posteľ mohli počastovať prívlastkom pekná a preto u nás nájdete dizajnové kúsky, ktoré sú vyrobené tak, aby boli obdivuhodné aj o niekoľko desiatok rokov. Ak sa vám pozdáva jednolôžková posteľ s úložným priestorom, ktorá bude aj dobre vyzerať, v našej ponuke nájdete aj takú.