Doprava zadarmo

Metódy platieb na našom webe

Platba kreditnou kartou

Akceptované typy kariet:

  • Mastercard
  • Visa
  • Visa Electron
  • Google Pay

Elektronický platobný systém Google Pay

Google Pay je inovatívny platobný systém od spoločnosti Google, ktorý umožňuje realizovať platby prostredníctvom mobilných telefónov a tabletov s operačným systémom Android, a tiež prostredníctvom smart hodiniek so systémom Wear OS.

Apple Pay

Apple Pay je mobilná platobná a digitálna peňaženka vyvinutá spoločnosťou Apple Inc. Táto služba umožňuje používateľom vykonávať platby prostredníctvom zariadení ako iPhone, Apple Watch, iPad alebo Mac.

Bankový prevod

Bankový prevod predstavuje formu elektronického prevodu finančných prostriedkov. Táto možnosť umožňuje prijímať platby priamo na bankový účet, ponúkajúc rýchlu, jednoduchú a bezpečnú cestu prijímania finančných prostriedkov.

Bezpečnosť vašich údajov o karte

V záujme vašej pohodlnosti a bezpečnosti neprechádzajú vaše platobné údaje cez náš server. Informácie o vašej karte sú spracovávané výlučne spoločnosťou Shoptet, a.s., prevádzkovateľom platobnej brány, ktorý podlieha dohľadu Národnej banky Slovenska.

Všetky údaje o vašej karte, odosielané prostredníctvom platobnej brány, sú šifrované 256-bitovou SSL technológiou. Táto vysoká úroveň zabezpečenia zaručuje, že nákup kreditnou kartou na daponti.sk je bezpečný, chránený a zabraňuje prístupu nepovolaným tretím stranám k vašim údajom.