Doprava zadarmo

Komody podľa farby

Detailne prepracovaný vzhľad a funkčnosť sa spájajú do výrobku komoda. Skôr, než sme ich uviedli v našom eshope, premýšľali sme ako proces objednania zákazníkovi zjednodušiť. Preto prešli produkty v eshope schvaľovacím procesom celého teamu. 

 
Stránka 1 z 3 - 25 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Vizuálne príťažlivý a kvalitný výrobok v jednom

Pri zohľadnení trendov, ktoré môžu pretrvať aj dlhé časové obdobia sme sa rozhodli ponúknuť komody do spálne v bielej i čiernej verzii. Biela komoda váš priestor zvýrazní a zväčší, je ľahko zladiteľná s rôznymi inými typmi nábytku, čierna komoda pôsobí elegantným dojmom a tiež je vzhľadovo prispôsobivá k iným farbám a štýlom. Dubová komoda dokonca rokmi získava charakteristickú patinu, ktorá jej pridáva na hodnote. Zútulnite si spálňu atraktívnou komodou z masívu a užívajte si všetky výhody, ktoré so sebou prináša.

Kus nábytku, v ktorom je aj kus z vás 

Komody sú aj vynikajúcim dodatkom k spálni. V šuflíkoch komody môžete ukryť to, čo nechcete aby zaberalo viditeľné miesta v spálni. Je to tiež kus nábytku, kde môžte mať odložené veci, ktoré sa v spálni vyžadujú. Môžu to byť pyžamá, posteľné obliečky a rôzne iné nevyhnutné veci. 

Biela nízka drevená komoda zobrazená v miestnosti, fotografia zobrazuje aj výhody eshopu daponti