Doprava zadarmo

Jednolôžkové postele

Kvalita spánku pramení vo výbere správnej postele. Netrávte hodiny skrolovaním webu a hľadaním lôžka, team Daponti vybral pár kvalitných a vizuálne zaujímavých kúskov vyrobených z masívneho dreva.

 
Stránka 1 z 3 - 25 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Správny rozmer či materiál rovná sa dokonalý oddych 

Jednolôžkové postele sa hodia do detských izieb, na internáty, do hotelov. Nezaberú veľa miesta, v prípade jednolôžkovej postele s úložným priestorom naopak ešte ponúknu miesto navyše, a napriek tomu, že sú kompaktnejšie, ponúknu absolútny komfort každému spiacemu. Kedysi výber postelí nebol tak veľký ako dnes. V súčasnosti sa v ponuke človek môže aj stratiť, ak nevie, čo presne od svojej postele očakáva. Preto je vždy dobré si zvážiť aspoň to, do akého priestoru chceme posteľ umiestniť. V našom eshope si môžete vybrať z niekoľkých kategórii postelí, ktoré sa dizajnovo hodia do rôznorodých priestorov. Vyhovuje vám posteľ s rozmermi 90x200, 120x200 či skôr 100x200, všetky nájdete v našom eshope. Pre tých, čo by radi mali v svojej spálni posteľ z masívu, máme pripravenú ponuku v kategórii jednolôžkové postele z masívu.

Spoločník, bez ktorého nezaspíte 

Bez postele by náš spánok za veľa nestál. Je to neoddeliteľná súčasť domova i života, preto pri výbere treba byť čo najdôkladnejší. Vaše telo sa vám za výber dobrej postele určite odmení a vy budete môcť každý deň začínať oddýchnutý, nedolámaný a spokojný. 

Aby spálňa bola inšpiráciou a nie skladiskom 

Ak máte záujem o praktické riešenie, ponúkajú ho jednolôžkové postele s úložným priestorom, oceníte možnosť si niektoré svoje veci schovať pod posteľ. Posteľ nemusí byť len o spánku, môže nám pomôcť aj v iných - praktických sférach života. Ak máte doma málo miesta, posteľ s úložiskom vám to zjednoduší a vy si už nebudete lámať hlavu kam odložíte veci, ktoré v domácnosti používate menej často.