Doprava zadarmo

Manželské postele z masívu

Masívne postele patria k najkvalitnejším druhom postelí. Je neporovnateľné mať posteľ z drevotriesky a posteľ z masívu. Líšia sa v kvalite, výdrži i vzhľade. Zažite citeľný materiálny rozdiel vďaka posteliam, ktoré starostlivo vyberal team Daponti.

 

 
Stránka 1 z 3 - 28 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Kvalitný spánok zaručia drevené postele z masívu

Postele sú vybraté tak, aby skvalitnili, zjednodušili a skrášlili život v každej domácnosti. Spánok je prirodzenou súčasťou nášho bytia. Od kvality spánku sa odvíja celková kvalita života, preto je výber postele dôležitý, či už sa jedná o manželské postele z masívu alebo posteľ pre jednotlivca. Je vám sympatickejší dub, buk alebo borovica? U nás nájdete manželské postele bukové, dubové i borovicové. V našom eshope si viete vybrať aj z viacerých veľkostí postele, či už ide o postele z masívu 180x200 alebo iné veľkosti.

Drevené manželské postele s úložným priestorom - pre všetkých, ktorí potrebujú šetriť miesto

Či už je priestor vášho bývania primalý, alebo len vlastníte veľa vecí, úložný priestor pod posteľou určite oceníte. Miesto, ktoré vám úložný priestor ušetrí, môžete využiť napríklad aj na rôzne spálňové doplnky. Už si len vybrať v našich kategóriách.

Výber spálňových doplnkov môže skvelo dotvoriť priestor spálne. Doplnky je najlepšie zladiť podľa toho, ako vyzerá vaša posteľ z masívu. Ponúkame postele z masívu v rôznych farebných odtieňoch a tiež spálňové doplnky, z ktorých si určite vyberie aj najnáročnejší zákazník.

Levitujúca manželská posteľ z masívneho dubového dreva, vedľa postele sa nachádzajú drevené nočné stolíky