Doprava zadarmo

Nočné stolíky

Svoju spálňu môžete oživiť aj dobre vyzerajúcim nočným stolíkom. Nočný stolík plní nielen funkciu estetickú ale i praktickú. Nech sa rozhodnete pre ktorýkoľvek nočný stolík, všetky starostlivo vyberal team Daponti.

 
Stránka 1 z 2 - 14 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Pomocník, ktorého máte vždy po ruke 

V našej ponuke nájdete niekoľko druhov nočných stolíkov. Môžete si vyberať z rôznych farieb, štýlov, rozmerov. Napriek tomu, že bývajú nočné stolíky pri posteliach, teda tam, kde oddychujeme, sú dni, kedy potrebujeme mať po ruke aj pred-popri-po spánku rôzne veci. Niekedy nevieme zaspať a tak si čítame knihu, inokedy potrebujeme mať mobil na dosah ruky a občas sa môže stať, že sme napríklad chorí a vtedy nočný stolík dobre poslúži ako odkladací priestor na rôzne nevyhnutnosti.

Ladný a štýlový, skrátka moderný

Moderné nočné stolíky prinášajú do spálne závan sviežosti. Vyberali sme také nočné stolíky, ktoré spĺňajú všetky atribúty, ktoré moderný nočný stolík musí mať. Nič sme nenechali na náhodu ani pri vysokých nočných stolíkoch a nočné stolíky na stenu tiež ponúkajú rôznorodé možnosti, z ktorých si vyberie aj náročnejší zákazník. 

Čerešnička na torte vo vašej spálni 

Správnou farbou k dokonalosti 

K perfektnému vizuálu spálne môže veľmi napomôcť aj hnedý či biely nočný stolík. V súčasnosti sa doplnky do spálne farebne prispôsobujú odtieňom postelí, aj preto u nás nájdete nočné stolíky v tých najpopulárnejších farbách.